Tere tulemast proovima tasuta majandustarkvara FreeMoxWare!


Kõigepealt, mida tähendab “tasuta” ? Tasuta tähendabki tasuta - ei pea maksma. Poole aasta jooksul võite tarkvara kasutada ja mingeid kohustusi sellest ei järgne. Pool aastat on piisav aeg veendumaks, et tegemist on väärt majandustarkvaraga ja tasub edasi liikuda MoxWare kasutamisele.

Mis on tasuta FreeMoxWare ja tasulise MoxWare vahe? FreeMoxWare on tagasihoidlikumate võimalustega. Näiteks on lubatud ainult üks kasutaja.

Mida saate veel lisaks tasuta majandustarkvarale?

Andmebaasi asukoha pärast ei pea muretsema. Andmebaas asub turvalises serveris, kuhu ei pääse viirused ja mis on andmekao suhtes kindlustatud. Varunduskoopiate tegemine on automaatne ja tasuta.

Kuigi FreeMoxWare on tarkvara, mille käivitamiseks ei ole tarvis kõrvalist abi, on konsultatsioon e-posti teel jaoks tasuta. Vastus Teie küsimusele tuleb hiljemalt kahe tööpäeva jooksul, aga reeglina saame hakkama 24 tunniga. Küsimused esitage palun aadressil sven@eurotec.ee.

Kasutusjuhendi pdf-formaadis saate ise alla laadida siit.

Kui poole aasta pärast otsustate jätkata MoxWare kasutamist, siis säiluvad kõik seni sisestatud andmed.

Mida Teilt nõutakse? Teil peab olema arvuti ja internetiühendus. Ilmselt need on teil olemas, kui seda teksti lugeda saate. Arvuti võiks olla vähemalt Windows XP jõudlusega ja internetiühendus üles-alla vähemalt 5 Mbit/s, kuigi piisab ka vähemast.

Registreerimist ei ole tarvis, võite jääda anonüümseks.


ÕIGUSLIKU VASTUTUSE AVALDUS JA LÕPPKASUTAJA LITSENTS


KÄESOLEVAGA ALLALAETAV TARKVARA FREEMOXWARE ON EUROTEC INFOSÜSTEEMIDE OÜ (EDASPIDI EUROTEC) AUTORIKAITSEGA KAITSTUD TÖÖ. 

EUROTEC ANNAB LÕPPKASUTAJALE FREEMOXWARE TASUTA KASUTAMISE LITSENTSI, MIS KEHTIB KUUS KUUD ALATES FREEMOXWARE ALLALAADIMISE PÄEVAST.

FREEMOXWARE REPRODUTSEERIMINE, EDASIJAGAMINE VÕI MUUTMINE LÕPPKASUTAJA POOLT EI OLE LUBATUD.

FREEMOXWARE ANTAKSE LÕPPKASUTAJA KÄSUTUSSE “AS IS” (“ON NAGU ON”)-PÕHIMÕTTEL. LÕPPKASUTAJA KASUTAB TARKVARA OMAL RIISIKOL. EUROTEC EI VASTUTA VÕIMALIKE VIGADE, ANDMETE KADUMISE VÕI MISTAHES OTSESTE VÕI KAUDSETE KAHJUDE EEST, MIS TULENEVAD FREEMOXWARE KASUTAMISEST.

EUROTEC EI GARANTEERI, ET FREEMOXWARE VASTAB LÕPPKASUTAJA OOTUSTELE JA NÕUETELE.


NÕUSTUN AVALDUSEGA JA ALUSTAN ALLALAADIMIST EI NÕUSTU AVALDUSEGA